2017

William Bianco, Class of 1983 - Attorney and Private Equity Investor
Fr. David DeJulio, Class of 1976 - Catholic Priest

Martin Mahar, Class of 1983, Educator
Ernest Tubbs, Class of 1996, Police Officer and Volunteer

2016

James Baldwin, Class of 1972 - Educator and Public Servant
Andria Obermayber Hanley, Class of 1984  - Nonprofit Executive

Andrea Neiman Class of 2001 - Educator and Volunteer

2015

Daniel Adams Class of 1996 - Attorney, Community Volunteer
Dr. James W. Dolen Class of 2002 - Physicist
Mary Pat Murphy Donnelly Class of 1990 - Parent-Volunteer, Attorney, Judge
Ryan Farnan Class of 2002 - Businessman, Fundraiser
Matthew Lindemann Class of 1986 - Business Owner, Volunteer
Heather Morrison Oppedisano Class of 1990 - Broadcast Meteorologist
Michael Ryan Class of 2002 - Chemist
 

2014

Francis Clifford Class of 1958 - Business Owner, Entrepreneur 
Jeffrey Tooker Class of 2001 - Volunteer
Judy VanVranken Class of 1966 - Missing Persons Advocate, Volunteer
Katherine Alonge-Coons Class of 1977 - Professional, Humanitarian
Stephen Obermayer Class of 1979 - Chief Financial Officer 
Tara Mardigan Class of 1991 - Professional, Volunteer

2013

Sarah Abdella Class of 2005 - Linguist
Richard A. French Class of 1974 - Volunteer, Instructor, Supervisor 
Jesse Pickard Class of 2002 - Entrepreneur

2012

Robert R. Lorenz, MD Class of 1984 - Medical Director, Surgeon 
Tara Maney Class of 1983 - Educator

2011

Scot R. Salvador, Class of 1984 - Businessman, Community Member
Phil Agcaoili, Class of 1989 - Technologist, Leader 
Derek Farley, Class of 2004 - Good Son, Good Soldier, Good American

2010

Leroy F. Tario, Class of 1975 - Colonel, Civilian-Military Leader 
Ryan Smithson, Class of 2003 - Soldier, Author

2009

Henry J. "Hank" Wysocki, Class of 1976 - Teacher, Administrator, Coach 
Eric J. Hart, Class of 1981 - Businessman, Humanitarian

2008

Robert M. Riano, Class of 1975 - Engineer, Senior Intelligence Officer, CIA

2007

Dr. Shannon Rivers, Class of 1998 - Pharmacist 
Hon. Rick McCabe, Class of 1965 - Teacher, Coach, Civic Leader 
Steven Taylor, Class of 1988 - Non-Profit CEO, Fundraiser 
Dr. Shay Harrison, Class of 1990 - Student-Athlete, Scientist, Coach 
Hon. Raymond J. Elliott III, Class of 1965 - Judge, Attorney

2006

David Becker, Class of 1973 - Becker's Farm Proprietor 
Dr. Albert "Rocky" Rausch, Class of 1973 - Administrator, Civic Leader 
Paul W. Obermayer, Class of 1981 - U.S. Navy SEAL 
Capt. James Stowe Eadie, M.D., Class of 1990 - Physician, Humanitarian

2005

Marcia McCraw Horwitz, Class of 1972 - Attorney, Civic Leader 
Dr. Susan Salvador, Class of 1978 - Administrator, Educator 
David M. Wojeski, Class of 1983 - CPA, Entrepreneur
Michael T. Bennett, Class of 1985 - Educator, Coach

2004

Donald J. Langley, Class of 1944 - Educator, School Administrator 
Thomas Chesser, Class of 1973 - Engineer, Community Volunteer 
Michelle L. Wacholder Haskin, Class of 1987 - Attorney, Advocate

2003

John W. Obermayer, Class of 1951 - Educator, Volunteer
William F. O'Connor III, Class of 1961 - Architect 
Dr. Raymond H. Werking, Jr., Class of 1966 - Teacher, Author, Volunteer
Peter L. Arnos, Class of 1968 - Businessman, Volunteer 
Donna Langley-Peck, Class of 1969 - Educator, Fulbright Teacher Exchange 
Scott C. Edberg, Class of 1981 - Conservation Officer, Fire Fighter

2002

Gerald Elliot, Class of 1967 - Teacher, Coach 
Carol Bluhm, Class of 1970 - Educator 
Richard J. Miller, Class of 1982 - Attorney, Civic Leader, Musician
Richard Romer, Class of 1984 - Student Athlete, Businessman

2001

Dr. Kathleen Crabill, Class of 1973 - Educator 
Debra Harting, Class of 1974 - Community Leader
Victoria DeJulio, Class of 1978 - Community Coordinator

2000

Kenneth B. Colloton, Class of 1972 - Banker, Civic Leader 
Dr. Brian B. Adams, Class of 1987 - Physician

1999

Dr. S. Stanley Katz, Class of 1946 - International Economist 
William J. Romer, Class of 1962 - Entrepreneur 
D. Joseph Corr, Class of 1969 - Educator, Teacher

1998

Matthew T. Mahar, Class of 1977 - Educator, Researcher 
Michael A. Stenard, JD, Class of 1978 - Lawyer, Advocate 
Dr. Lisa Silliman-French, Class of 1981 - Adaptive Phys Ed Coordinator

1997

Herman G. Harrington, Class of 1941 - Veterans' Advocate 
George Thompson Jr, Class of 1956 - Engineer

1996

Dr. Roman R. Lorenz, Class of 1954 - Chemist
Lylet Spatola Thompson, Class of 1956 - Educator, Teacher 
Dr. Bruce L. McClennan, Class of 1959 - Physician
Hon. Linda Griffin, Class of 1968 - Jurist 
Dr. William H. Polaski, Class of 1971 - Scientist
Dr. Bonnie Heyer, Class of 1975 - Physician

1995

Richard J. Doran, Class of 1944 - Social Worker
Stewart C. Wagner, Class of 1956 - Businessman 
Hon. James A. Rauch, Class of 1967 - Jurist
Hon. Christian F. Hummel, Class of 1973 - Jurist